Przyszłość Tuchela wciąż niejasna

522 83a59f2c432d495abebec623aee30bc76c2fb891

Niemiecki magazyn Kicker informuje, iż przyszłość Thomasa Tuchela w Borussii Dortmund pozostaje niejasna. Nie wiadomo, czy obecny szkoleniowiec ekipy z Signal Iduna Park przedłuży kontrakt z zespołem.

Zdaniem dziennikarzy zarząd klubu z Zagłębia Ruhry ma spore wątpliwości wobec pracy Niemca, dlatego też w pierwszej części 2017 roku odbędą się rozmowy na temat jego przyszłości. Nie wiadomo, czy Tuchel otrzyma ofertę przedłużenia wygasającej w 2018 roku umowy. Na pewno jednak dobre wyniki osiągane w rozgrywkach Ligi Mistrzów mogą mu pomóc.

dodał: Alexispol, źródło: goal.pl/własne, data: 03.01.2017, 19:26
Komentarze (1)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
998 621e3db8d25ae7015ed9272244195ac5569e2766
krzysiek273 03.01.2017, 19:40
Mimo iż często narzekam na Tuchela to nie wyobrażam sobie obecnie BVB bez niego. To on sprawił, że grają piękną piłkę mimo, że na razie nie ma wyników to warto dać mu szansę. Skład nie ma jeszcze zgrania. Obecnie wyniki są winą zarządu po części, ponieważ nie potrafią zatrzymać najważniejszych ogniw w zespole. Tuchel to bardzo dobry trener i nie ma opcji żeby odszedł.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Sirinuxson 19.01.2017, 16:06

    Ramos jedną nogą w Granadzie, po pół roku ma przenieść się do Chin.

  • Rafi09 19.01.2017, 10:51

    21.01.2017 godź.15.30 z Werderem

  • Zuziia 18.01.2017, 20:37

    Kiedy najbliższy mecz?

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:56

    Mora albo Reusa standardowo będą wspierały dobre skrzydła Schurle , Dembele, Pulisic, Kagawa. Trzeba popracować nad defensywą. Kiedy Sokratis odnosi kontuzje brakuje nam lidera w obronie. Bartra nie jest typowym liderem a Ginter się do tego nie nadaje. Oni są dobrzy do wspomagania. Piszczek i Schmercel nie pasują bo za bardzo lecą do przodu i nie zapanują z nad obroną. Na bramce przydałby się jakiś klasowy zmiennik. Weidenfeller to nasza legenda ale latka robią swoje, Myślę że kupienie Horna to dobra opcja. Grunt by Burki szybko wyzdrowiał

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:50

    Teraz gdy nie ma Auby to każdy typowy napastnik jest na wagę złota. Na razie została nam możliwość wystawienia Reusa na pozycji wysuniętego napastnika. Ale to w ewentualności. Na szczęście mamy bardzo dobrego Emre Mora.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 15:08

    Kylian Mbappé na celowniku BVB, niedawno skończył 18 lat, 12 meczów w Ligue 1, 3 gole 6 asyst, 1 mecz w Pucharze Francji i 3 gole, do tego 3 mecze w LM. Bardzo ciekawy napastnik.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:59

    Ale 12 mln to bardzo dobry interes, zresztą jak każdy z Chińczykami ;)

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:58

    Jeśli to prawda, to na Werder jesteśmy bez napastnika. Obyśmy kogoś znalezli.

  • MarcoBVB09 17.01.2017, 17:04

    Podobno Adrian Ramos został sprzedany do Chin kwota około 12 milionów

  • Sirinuxson 16.01.2017, 09:00

    Oby Gabon szybko odpadł z PNA, Auba jest nam koniecznie potrzebny.

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Wyniki LIVE
Piątek, 20 stycznia
FT Freiburg 1 - 2 Bayern Munich
Sobota, 21 stycznia
16:30 Augsburg ? - ? Hoffenheim
16:30 Darmstadt ? - ? Borussia Moench...
16:30 Schalke 04 ? - ? Ingolstadt
16:30 Werder Bremen ? - ? Borussia Dortmund
16:30 Wolfsburg ? - ? Hamburger SV
19:30 RasenBallsport ... ? - ? Eintracht Frank...
Niedziela, 22 stycznia
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Hertha Berlin
18:30 Mainz 05 ? - ? FC Cologne