Fiodor Smołow na celowniku BvB

451 cbd1d3f7abd869ff4d5b7af7465fc1fef8fa9c49

Według rosyjskich źródeł Borussia Dortmund wyraża poważne zainteresowanie zakontraktowaniem Fiodora Smołowa, piłkarza FK Krasnodar i reprezentacji Rosji. W grę wchodzi kwota odstępnego w wysokości 10 milionów euro.

Chęć sprowadzenia Fiodora Smołowa przez Borussię Dortmund wynika z konieczności łatania dziur po Adrianie Ramosie, który obrał chiński kierunek kariery. Na dodatek przez kilka tygodni trener Thomas Tuchel nie będzie miał do dyspozycji Pierre'a-Emericka Aubameyanga, który wylatuje na Puchar Narodów Afryki. Stąd konieczność szukania godnego następcy.

Głos w sprawie transferu zabrał na łamach "Sport-Expressu' German Tkaczenko, menedżer Rosjanina. - Dortmund śledzi sytuację Fiodora Smołowa bardzo dokładnie - powiedział agent. Swoje dorzucił także sam zawodnik. - Jest pewien klub, dla którego mógłbym opuścić Krasnodar tej zimy. Nie chcę jednak mówić, o kogo chodzi - powiedział 26-letni napastnik.

Smołow to były piłkarz takich klubów, jak Anży Machaczkała, Dynamo Moskwa czy Ural Jekaterynburg. W sezonie 2016-17 w barwach FK Krasnodar zagrał w 12 meczach i strzelił 10 goli. Do tego dorobku dorzucił sześć meczów i pięć goli w Lidze Europy.

 

dodał: Alexispol, źródło: ró?ne, data: 04.01.2017, 10:10
Komentarze (0)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Sirinuxson 19.01.2017, 16:06

    Ramos jedną nogą w Granadzie, po pół roku ma przenieść się do Chin.

  • Rafi09 19.01.2017, 10:51

    21.01.2017 godź.15.30 z Werderem

  • Zuziia 18.01.2017, 20:37

    Kiedy najbliższy mecz?

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:56

    Mora albo Reusa standardowo będą wspierały dobre skrzydła Schurle , Dembele, Pulisic, Kagawa. Trzeba popracować nad defensywą. Kiedy Sokratis odnosi kontuzje brakuje nam lidera w obronie. Bartra nie jest typowym liderem a Ginter się do tego nie nadaje. Oni są dobrzy do wspomagania. Piszczek i Schmercel nie pasują bo za bardzo lecą do przodu i nie zapanują z nad obroną. Na bramce przydałby się jakiś klasowy zmiennik. Weidenfeller to nasza legenda ale latka robią swoje, Myślę że kupienie Horna to dobra opcja. Grunt by Burki szybko wyzdrowiał

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:50

    Teraz gdy nie ma Auby to każdy typowy napastnik jest na wagę złota. Na razie została nam możliwość wystawienia Reusa na pozycji wysuniętego napastnika. Ale to w ewentualności. Na szczęście mamy bardzo dobrego Emre Mora.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 15:08

    Kylian Mbappé na celowniku BVB, niedawno skończył 18 lat, 12 meczów w Ligue 1, 3 gole 6 asyst, 1 mecz w Pucharze Francji i 3 gole, do tego 3 mecze w LM. Bardzo ciekawy napastnik.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:59

    Ale 12 mln to bardzo dobry interes, zresztą jak każdy z Chińczykami ;)

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:58

    Jeśli to prawda, to na Werder jesteśmy bez napastnika. Obyśmy kogoś znalezli.

  • MarcoBVB09 17.01.2017, 17:04

    Podobno Adrian Ramos został sprzedany do Chin kwota około 12 milionów

  • Sirinuxson 16.01.2017, 09:00

    Oby Gabon szybko odpadł z PNA, Auba jest nam koniecznie potrzebny.

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Wyniki LIVE
Piątek, 20 stycznia
FT Freiburg 1 - 2 Bayern Munich
Sobota, 21 stycznia
16:30 Augsburg ? - ? Hoffenheim
16:30 Darmstadt ? - ? Borussia Moench...
16:30 Schalke 04 ? - ? Ingolstadt
16:30 Werder Bremen ? - ? Borussia Dortmund
16:30 Wolfsburg ? - ? Hamburger SV
19:30 RasenBallsport ... ? - ? Eintracht Frank...
Niedziela, 22 stycznia
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Hertha Berlin
18:30 Mainz 05 ? - ? FC Cologne