Kosmiczna oferta z Chin...

812 357505679339db83bd636caacbb7b268c0e4ce9c

Włoski dziennikarz Tancredi Palmeri poinformował, że chiński klub Szanghaj Shenhua planuje złożyć gigantyczną ofertę za najlepszego napastnika Bundesligi Pierre-Emericka Aubameyanga.

Pierre-Emerick Aubameyang strzelił w rundzie jesiennej Bundesligi aż 16 bramek. Znakomita forma snajpera Borussii Dortmund tylko podsyciła komentarze o jego możliwym transferze do Realu Madryt. Gra w barwach Królewskich jest bowiem jego marzeniem.

Okazuje się jednak, że z transferowej ofensywy nie zamierzają przerywać Chińczycy. Włoski dziennikarz Tancredi Palmeri poinformował, że tamtejszy klub Szanghaj Shenhua planuje złożyć gigantyczną ofertę za Aubameyanga.

Według jego informacji Borussia miałaby otrzymać aż 150 milionów euro, co zrobiłoby z napastnika najdroższego piłkarza świata. Ponadto on sam mógłby liczyć na roczne zarobki w wysokości 41 mln euro! Stałby się dzięki temu najlepiej zarabiającym graczem globu.

Obecnie jest nim Carlos Tevez. Kilkanaście dni temu Argentyńczyk podpisał umowę z... Shanghai Shenhua. Zagwarantowało mu to 32 mln euro za jeden sezon gry.

 

dodał: Alexispol, źródło: Twitter, data: 04.01.2017, 17:25
Komentarze (2)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
benzedrine 07.01.2017, 15:29
hahah, akurat
998 621e3db8d25ae7015ed9272244195ac5569e2766
krzysiek273 04.01.2017, 19:15
Zaczynają mnie denerwować ci chinole, którzy nagle zaczynają wykupywać całą europejską piłkę. A co do samej oferty o ile tak owa w ogóle się pojawiła to nasz zarząd nawet gdyby dostał 150 mln to wątpie, żeby dobrze spożytkował te pieniądze. Bo mając takie pieniądze musieli by ściągnąć napastnika z najwyższej półki np. kogoś typu Augero, Benzema, Grizman
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Sirinuxson 19.01.2017, 16:06

    Ramos jedną nogą w Granadzie, po pół roku ma przenieść się do Chin.

  • Rafi09 19.01.2017, 10:51

    21.01.2017 godź.15.30 z Werderem

  • Zuziia 18.01.2017, 20:37

    Kiedy najbliższy mecz?

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:56

    Mora albo Reusa standardowo będą wspierały dobre skrzydła Schurle , Dembele, Pulisic, Kagawa. Trzeba popracować nad defensywą. Kiedy Sokratis odnosi kontuzje brakuje nam lidera w obronie. Bartra nie jest typowym liderem a Ginter się do tego nie nadaje. Oni są dobrzy do wspomagania. Piszczek i Schmercel nie pasują bo za bardzo lecą do przodu i nie zapanują z nad obroną. Na bramce przydałby się jakiś klasowy zmiennik. Weidenfeller to nasza legenda ale latka robią swoje, Myślę że kupienie Horna to dobra opcja. Grunt by Burki szybko wyzdrowiał

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:50

    Teraz gdy nie ma Auby to każdy typowy napastnik jest na wagę złota. Na razie została nam możliwość wystawienia Reusa na pozycji wysuniętego napastnika. Ale to w ewentualności. Na szczęście mamy bardzo dobrego Emre Mora.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 15:08

    Kylian Mbappé na celowniku BVB, niedawno skończył 18 lat, 12 meczów w Ligue 1, 3 gole 6 asyst, 1 mecz w Pucharze Francji i 3 gole, do tego 3 mecze w LM. Bardzo ciekawy napastnik.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:59

    Ale 12 mln to bardzo dobry interes, zresztą jak każdy z Chińczykami ;)

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:58

    Jeśli to prawda, to na Werder jesteśmy bez napastnika. Obyśmy kogoś znalezli.

  • MarcoBVB09 17.01.2017, 17:04

    Podobno Adrian Ramos został sprzedany do Chin kwota około 12 milionów

  • Sirinuxson 16.01.2017, 09:00

    Oby Gabon szybko odpadł z PNA, Auba jest nam koniecznie potrzebny.

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Wyniki LIVE
Piątek, 20 stycznia
FT Freiburg 1 - 2 Bayern Munich
Sobota, 21 stycznia
16:30 Augsburg ? - ? Hoffenheim
16:30 Darmstadt ? - ? Borussia Moench...
16:30 Schalke 04 ? - ? Ingolstadt
16:30 Werder Bremen ? - ? Borussia Dortmund
16:30 Wolfsburg ? - ? Hamburger SV
19:30 RasenBallsport ... ? - ? Eintracht Frank...
Niedziela, 22 stycznia
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Hertha Berlin
18:30 Mainz 05 ? - ? FC Cologne