Subotić przeniesie się do HSV?

696 65b2d23e1cb965dd1579d4aeb3b29e0f6ad55875

Obrońca Borussii Dortmund, Neven Subotić znalazł się na celowniku Hamburger SV - informują niemieckie media. Zawodnik po raz ostatni wybiegł na murawę w marcowym meczu Bundesligi.

27-letni reprezentant Serbii raczej nie znajdzie uznania w oczach Thomasa Tuchela nawet wtedy, gdy dojdzie już do pełnej sprawności. Wcześniej przez dłuższy czas zmagał się z kontuzjami, obecnie rehabilituje się po kontuzji kolana. Jego umową z ekipą z Zagłębia Ruhry wygasa w czerwcu 2018 roku.

Zdaniem dziennikarzy agent zawodnika już rozpoczął wstępne rozmowy z HSV, bowiem dla Suboticia jest najważniejsza regularna gra. Hamburger ma obecnie w kadrze tylko dwóch środkowych obrońców: Johana Djourou i Mergima Mavraja, toteż transfer wydaje się całkiem realny.

Stoper do zespołu Die Schwarzgelben trafił w 2008 roku, przenosząc się z FSV Mainz.

dodał: Alexispol, źródło: goal.com, data: 04.01.2017, 17:30
Komentarze (2)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
karolasga@o2.pl 14.01.2017, 07:26
http://krolestwosportu24.blogspot.com Kupon z rekordowym 133 kursem z wczoraj trafiony i skan juz na blogu ! na dzis znowu wielki kurs! polecam ich ! gram od 8 dni juz i wygrywam!
998 621e3db8d25ae7015ed9272244195ac5569e2766
krzysiek273 04.01.2017, 19:17
Z mojej sympati do tego piłkarza uważam, że powinien odejść nie jest jeszcze stary a u Tuchela nie ma szans na grę. Choć Tuchel jak by dał mu grać regularnie to kto wie może Subotić wrócił by do najlepszej formy sprzed 4 lat i wtedy tworzył by z Sokratisem duet nie do przejścia.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Sirinuxson 19.01.2017, 16:06

    Ramos jedną nogą w Granadzie, po pół roku ma przenieść się do Chin.

  • Rafi09 19.01.2017, 10:51

    21.01.2017 godź.15.30 z Werderem

  • Zuziia 18.01.2017, 20:37

    Kiedy najbliższy mecz?

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:56

    Mora albo Reusa standardowo będą wspierały dobre skrzydła Schurle , Dembele, Pulisic, Kagawa. Trzeba popracować nad defensywą. Kiedy Sokratis odnosi kontuzje brakuje nam lidera w obronie. Bartra nie jest typowym liderem a Ginter się do tego nie nadaje. Oni są dobrzy do wspomagania. Piszczek i Schmercel nie pasują bo za bardzo lecą do przodu i nie zapanują z nad obroną. Na bramce przydałby się jakiś klasowy zmiennik. Weidenfeller to nasza legenda ale latka robią swoje, Myślę że kupienie Horna to dobra opcja. Grunt by Burki szybko wyzdrowiał

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:50

    Teraz gdy nie ma Auby to każdy typowy napastnik jest na wagę złota. Na razie została nam możliwość wystawienia Reusa na pozycji wysuniętego napastnika. Ale to w ewentualności. Na szczęście mamy bardzo dobrego Emre Mora.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 15:08

    Kylian Mbappé na celowniku BVB, niedawno skończył 18 lat, 12 meczów w Ligue 1, 3 gole 6 asyst, 1 mecz w Pucharze Francji i 3 gole, do tego 3 mecze w LM. Bardzo ciekawy napastnik.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:59

    Ale 12 mln to bardzo dobry interes, zresztą jak każdy z Chińczykami ;)

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:58

    Jeśli to prawda, to na Werder jesteśmy bez napastnika. Obyśmy kogoś znalezli.

  • MarcoBVB09 17.01.2017, 17:04

    Podobno Adrian Ramos został sprzedany do Chin kwota około 12 milionów

  • Sirinuxson 16.01.2017, 09:00

    Oby Gabon szybko odpadł z PNA, Auba jest nam koniecznie potrzebny.

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Wyniki LIVE
Piątek, 20 stycznia
FT Freiburg 1 - 2 Bayern Munich
Sobota, 21 stycznia
16:30 Augsburg ? - ? Hoffenheim
16:30 Darmstadt ? - ? Borussia Moench...
16:30 Schalke 04 ? - ? Ingolstadt
16:30 Werder Bremen ? - ? Borussia Dortmund
16:30 Wolfsburg ? - ? Hamburger SV
19:30 RasenBallsport ... ? - ? Eintracht Frank...
Niedziela, 22 stycznia
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Hertha Berlin
18:30 Mainz 05 ? - ? FC Cologne