Borussia rozbiła PSV!

113 857b6c2e5be4b18fc8a38760b27fb2b29711c639

Borussia Dortmund rozbiła PSV Eindhoven 4:1 (2:0) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w sobotę w hiszpańskiej Marbelli.

Na Stadio Municipal La Linea de la Concepcion gole dla popularnych Die Schwarzgelben, po koronkowych akcjach, strzelali kolejno Marco Reus, Shinji Kagawa oraz po zmianie stron Andre Schuerrle i Christian Pulisic.

W ekipie z Zagłębia Ruhry w pierwszej połowie grał Łukasz Piszczek. Obrońcę reprezentacji Polski po przerwie zastąpił Eric Durm. Honorową bramkę dla mistrzów Holandii zdobył w drugiej połowie Luuk de Jong, wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.

Borussia Dortmund zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli Bundesligi. Zespół z Brabancji jest natomiast trzeci w klasyfikacji Eredivisie.

Borussia Dortmund - PSV Eindhoven 4:1 (2:0)
Bramki: Reus 19', Kagawa 40', Schuerrle 52', Pulisic 74' - de Jong 57'

dodał: Alexispol, źródło: goal.pl/własne, data: 08.01.2017, 09:52
Komentarze (1)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
karolasga@o2.pl 14.01.2017, 07:25
http://krolestwosportu24.blogspot.com Kupon z rekordowym 133 kursem z wczoraj trafiony i skan juz na blogu ! na dzis znowu wielki kurs! polecam ich ! gram od 8 dni juz i wygrywam!
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Sirinuxson 19.01.2017, 16:06

    Ramos jedną nogą w Granadzie, po pół roku ma przenieść się do Chin.

  • Rafi09 19.01.2017, 10:51

    21.01.2017 godź.15.30 z Werderem

  • Zuziia 18.01.2017, 20:37

    Kiedy najbliższy mecz?

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:56

    Mora albo Reusa standardowo będą wspierały dobre skrzydła Schurle , Dembele, Pulisic, Kagawa. Trzeba popracować nad defensywą. Kiedy Sokratis odnosi kontuzje brakuje nam lidera w obronie. Bartra nie jest typowym liderem a Ginter się do tego nie nadaje. Oni są dobrzy do wspomagania. Piszczek i Schmercel nie pasują bo za bardzo lecą do przodu i nie zapanują z nad obroną. Na bramce przydałby się jakiś klasowy zmiennik. Weidenfeller to nasza legenda ale latka robią swoje, Myślę że kupienie Horna to dobra opcja. Grunt by Burki szybko wyzdrowiał

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:50

    Teraz gdy nie ma Auby to każdy typowy napastnik jest na wagę złota. Na razie została nam możliwość wystawienia Reusa na pozycji wysuniętego napastnika. Ale to w ewentualności. Na szczęście mamy bardzo dobrego Emre Mora.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 15:08

    Kylian Mbappé na celowniku BVB, niedawno skończył 18 lat, 12 meczów w Ligue 1, 3 gole 6 asyst, 1 mecz w Pucharze Francji i 3 gole, do tego 3 mecze w LM. Bardzo ciekawy napastnik.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:59

    Ale 12 mln to bardzo dobry interes, zresztą jak każdy z Chińczykami ;)

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:58

    Jeśli to prawda, to na Werder jesteśmy bez napastnika. Obyśmy kogoś znalezli.

  • MarcoBVB09 17.01.2017, 17:04

    Podobno Adrian Ramos został sprzedany do Chin kwota około 12 milionów

  • Sirinuxson 16.01.2017, 09:00

    Oby Gabon szybko odpadł z PNA, Auba jest nam koniecznie potrzebny.

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Wyniki LIVE
Piątek, 20 stycznia
FT Freiburg 1 - 2 Bayern Munich
Sobota, 21 stycznia
16:30 Augsburg ? - ? Hoffenheim
16:30 Darmstadt ? - ? Borussia Moench...
16:30 Schalke 04 ? - ? Ingolstadt
16:30 Werder Bremen ? - ? Borussia Dortmund
16:30 Wolfsburg ? - ? Hamburger SV
19:30 RasenBallsport ... ? - ? Eintracht Frank...
Niedziela, 22 stycznia
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Hertha Berlin
18:30 Mainz 05 ? - ? FC Cologne