Gdzie obejrzymy Borussie?!

Thumbnail

Jak wiadomo już dzisiaj Borussia Dortmund zmierzy się z Mainz w ramach 7 kolejki Bundesliig. Seriws przedstawi wam listę kanałów na których będzie można śledzić zawody na Stadion am Bruchweg. Oczywiście mecz pokaże polska stacja Eurosport2, ale warto zobaczeć inne możliwości obejrznia spotkania.

 

 

Lista kanałów:

 

C+ Multideporte 3
Conn-X Sport 1
Dubai Sports 1
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Gol TV (america) **
Neo Sports
Orange Sport (france)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 1
Sky Sport 3 (italy)
Sky Sport Info *Portal
Sport+ (russia)
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 4 (za)
~ Sky Calcio HD1
~ Sky Sport Extra HD (ger)
~ Sky Sport HD3 (italy)
~ SuperSport HD1 [DigitAlb]

~ TRT HD

dodał: Tramwaj, data: 24.09.2011, 09:09
Komentarze (3)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
Marek77 24.09.2011, 14:30
A po polsku będzie na tym real-tv?
Avatar
Goetze 24.09.2011, 13:08
Dzieki Skorzystam
Avatar
crack 24.09.2011, 12:14
Zachęcam do obejrzenia meczu na Real-TV.pl
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Sirinuxson 19.01.2017, 16:06

    Ramos jedną nogą w Granadzie, po pół roku ma przenieść się do Chin.

  • Rafi09 19.01.2017, 10:51

    21.01.2017 godź.15.30 z Werderem

  • Zuziia 18.01.2017, 20:37

    Kiedy najbliższy mecz?

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:56

    Mora albo Reusa standardowo będą wspierały dobre skrzydła Schurle , Dembele, Pulisic, Kagawa. Trzeba popracować nad defensywą. Kiedy Sokratis odnosi kontuzje brakuje nam lidera w obronie. Bartra nie jest typowym liderem a Ginter się do tego nie nadaje. Oni są dobrzy do wspomagania. Piszczek i Schmercel nie pasują bo za bardzo lecą do przodu i nie zapanują z nad obroną. Na bramce przydałby się jakiś klasowy zmiennik. Weidenfeller to nasza legenda ale latka robią swoje, Myślę że kupienie Horna to dobra opcja. Grunt by Burki szybko wyzdrowiał

  • MarcoBVB09 18.01.2017, 18:50

    Teraz gdy nie ma Auby to każdy typowy napastnik jest na wagę złota. Na razie została nam możliwość wystawienia Reusa na pozycji wysuniętego napastnika. Ale to w ewentualności. Na szczęście mamy bardzo dobrego Emre Mora.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 15:08

    Kylian Mbappé na celowniku BVB, niedawno skończył 18 lat, 12 meczów w Ligue 1, 3 gole 6 asyst, 1 mecz w Pucharze Francji i 3 gole, do tego 3 mecze w LM. Bardzo ciekawy napastnik.

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:59

    Ale 12 mln to bardzo dobry interes, zresztą jak każdy z Chińczykami ;)

  • Sirinuxson 18.01.2017, 14:58

    Jeśli to prawda, to na Werder jesteśmy bez napastnika. Obyśmy kogoś znalezli.

  • MarcoBVB09 17.01.2017, 17:04

    Podobno Adrian Ramos został sprzedany do Chin kwota około 12 milionów

  • Sirinuxson 16.01.2017, 09:00

    Oby Gabon szybko odpadł z PNA, Auba jest nam koniecznie potrzebny.

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Wyniki LIVE
Piątek, 20 stycznia
FT Freiburg 1 - 2 Bayern Munich
Sobota, 21 stycznia
16:30 Augsburg ? - ? Hoffenheim
16:30 Darmstadt ? - ? Borussia Moench...
16:30 Schalke 04 ? - ? Ingolstadt
16:30 Werder Bremen ? - ? Borussia Dortmund
16:30 Wolfsburg ? - ? Hamburger SV
19:30 RasenBallsport ... ? - ? Eintracht Frank...
Niedziela, 22 stycznia
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Hertha Berlin
18:30 Mainz 05 ? - ? FC Cologne