Gdzie obejrzymy Borussie?!

Thumbnail

Jak wiadomo już dzisiaj Borussia Dortmund zmierzy się z Mainz w ramach 7 kolejki Bundesliig. Seriws przedstawi wam listę kanałów na których będzie można śledzić zawody na Stadion am Bruchweg. Oczywiście mecz pokaże polska stacja Eurosport2, ale warto zobaczeć inne możliwości obejrznia spotkania.

 

 

Lista kanałów:

 

C+ Multideporte 3
Conn-X Sport 1
Dubai Sports 1
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Gol TV (america) **
Neo Sports
Orange Sport (france)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 1
Sky Sport 3 (italy)
Sky Sport Info *Portal
Sport+ (russia)
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 4 (za)
~ Sky Calcio HD1
~ Sky Sport Extra HD (ger)
~ Sky Sport HD3 (italy)
~ SuperSport HD1 [DigitAlb]

~ TRT HD

dodał: Tramwaj, data: 24.09.2011, 09:09
Komentarze (3)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
Marek77 24.09.2011, 14:30
A po polsku będzie na tym real-tv?
Avatar
Goetze 24.09.2011, 13:08
Dzieki Skorzystam
Avatar
crack 24.09.2011, 12:14
Zachęcam do obejrzenia meczu na Real-TV.pl
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 34 88
2 Bor. Dortmund 34 78
3 Bayer Leverkusen 34 60
4 Bor. M'gladbach 34 55
5 FC Schalke 04 34 52
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • krzysiek273 29.05.2016, 23:39

    Przynajmniej młodzież mamy dobrą. teraz widać, że bayern żyje tylko z kasy a nie ze swoich wychowanków. Potrafią wszystkich wykupywać, a swoich graczy wychowanków to nie maja

  • Dargos 29.05.2016, 21:55

    Dla BVB U 19 wielkie gratulacje. Nasz młodzież najlepsza w Niemczech

  • tomson2 29.05.2016, 21:01

    a Vive wygrało lm

  • PEA17 29.05.2016, 17:33

    a GKS Bełchatów niestety został polskim Paderborn

  • seba3108 29.05.2016, 14:55

    BVB U 19 wygrywa mistrzostwo Niemiec w swojej kategorii wiekowej. Pokonali TSG Hoffenheim 5:3. Gratulacje ;)

  • seba3108 29.05.2016, 13:21

    Jeśli kogoś interesuje mecz finałowy u 19 BVB- TSG to podsyłam linka ;) http://www.stream2watch.co/live-now/live-tv/de/sport1-live-stream

  • Paula1909 29.05.2016, 10:25

    Czy ktoś mógłby mi pomóc obliczyć ewentualną wygraną w zakładach bukmacherskich? Jeśli na kuponie wpisałabym przed finałem LM, że będzie 1:0 dla Realu do przerwy, w 2 połówce Torres wyrówna na 1:1, później dogrywka i karne 5:3 dla Realu to ile mogłabym wygrać np. za 2 zł? Żałuję, że nie wysłałam kuponu, bo zgadzałoby się prawie wszystko, tylko strzelec 1 bramki był inny :(

  • Gracjan1909 29.05.2016, 10:04

    Kupmy Saula :) (to żart myślmny realnie).

  • tomson2 27.05.2016, 17:25

    ja tam chcę kogoś młodego najlepiej z Bundesligi ewentualnie z BPL lub Primery Division