Gdzie obejrzymy Borussie?!

Thumbnail

Jak wiadomo już dzisiaj Borussia Dortmund zmierzy się z Mainz w ramach 7 kolejki Bundesliig. Seriws przedstawi wam listę kanałów na których będzie można śledzić zawody na Stadion am Bruchweg. Oczywiście mecz pokaże polska stacja Eurosport2, ale warto zobaczeć inne możliwości obejrznia spotkania.

 

 

Lista kanałów:

 

C+ Multideporte 3
Conn-X Sport 1
Dubai Sports 1
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Gol TV (america) **
Neo Sports
Orange Sport (france)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 1
Sky Sport 3 (italy)
Sky Sport Info *Portal
Sport+ (russia)
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 4 (za)
~ Sky Calcio HD1
~ Sky Sport Extra HD (ger)
~ Sky Sport HD3 (italy)
~ SuperSport HD1 [DigitAlb]

~ TRT HD

dodał: Tramwaj, data: 24.09.2011, 09:09
Komentarze (3)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
Marek77 24.09.2011, 14:30
A po polsku będzie na tym real-tv?
Avatar
Goetze 24.09.2011, 13:08
Dzieki Skorzystam
Avatar
crack 24.09.2011, 12:14
Zachęcam do obejrzenia meczu na Real-TV.pl
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Sirinuxson 03.12.2016, 11:49

    Musi dziś zagrać Bartra z Sokratisem! Oprócz tego Dembele i Reus w podstawie, koniecznie Weigl i Auba. Oby Tuchel znowu nie przekombinował.

  • krzysiek273 30.11.2016, 14:33

    Gramy w sobotę

  • Rafi09 30.11.2016, 12:45

    To my w sobotę nie gramy z Borussią M...? Bo następny mecz w tabeli jest z Realem !! !

  • MarcoBVB09 29.11.2016, 17:44

    Lekcja z przyrody ?? język polski to jeszcze rozumiem bo popełniłem parę błędów w pisaniu bo pisałem szybko. A może mam kupić nowy podręcznik od przyrody w którym jest nowy gatunek "internetowy gnojek pospolity"? Tak czy siak tutaj na forum urywam rozmowę bo niema dalszego sensu. Jeśli chcesz się kłócić to wysyłaj mi prywatne wiadomości a czat zostaw dla kibiców BVB

  • benzedrine 29.11.2016, 17:07

    haha, chyba coś Ci się pomyliło, to po pierwsze. po drugie- masz rację, nie kłóć się z randomami (skoro ja nim jestem, to Ty kim?), ale obiecaj mi, że w tym czasie zajrzysz do lekcji z przyrody i słownika języka polskiego ;)

  • MarcoBVB09 27.11.2016, 10:13

    dobra koleś kończ to bo to już jest nudne. Jeśli chcesz się poczuć hmm zwycięzcą tego pojedynko czy jakoś tak to proszę bardzo wygrałeś talon na waciki i balon. ciesz się zwycięstwem i zjeżdżaj bo nie mam czasu się kłócić z jakimiś randomami w internecie pozdro

  • benzedrine 27.11.2016, 09:39

    naucz się czytać, to raz; a po drugie, to maść na ból dupy przydałaby się Tobie, zobacz na te ilości jadu, które wypluwasz z każdym meczem.

  • Marcin09 26.11.2016, 22:09

    Czy w samej końcówce meczu nie powinien być rzut karny ?? ?

  • MarcoBVB09 26.11.2016, 20:13

    a wogle to frayern wygrywa 2:1 a jest końcówka meczu.

  • MarcoBVB09 26.11.2016, 20:10

    i polecam maść na ból dupy

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Wyniki LIVE
Piątek, 02 grudnia
FT Mainz 05 1 - 3 Bayern Munich
Sobota, 03 grudnia
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Freiburg
16:30 Borussia Dortmund ? - ? Borussia Moench...
16:30 Hoffenheim ? - ? FC Cologne
16:30 Werder Bremen ? - ? Ingolstadt
16:30 Wolfsburg ? - ? Hertha Berlin
19:30 RasenBallsport ... ? - ? Schalke 04
Niedziela, 04 grudnia
16:30 Darmstadt ? - ? Hamburger SV
18:30 Augsburg ? - ? Eintracht Frank...