Gdzie obejrzymy Borussie?!

Thumbnail

Jak wiadomo już dzisiaj Borussia Dortmund zmierzy się z Mainz w ramach 7 kolejki Bundesliig. Seriws przedstawi wam listę kanałów na których będzie można śledzić zawody na Stadion am Bruchweg. Oczywiście mecz pokaże polska stacja Eurosport2, ale warto zobaczeć inne możliwości obejrznia spotkania.

 

 

Lista kanałów:

 

C+ Multideporte 3
Conn-X Sport 1
Dubai Sports 1
EuroSport 2 (nordic)
EuroSport 2 [Bundesliga]
Gol TV (america) **
Neo Sports
Orange Sport (france)
Sky Bundesliga
Sky Calcio 1
Sky Sport 3 (italy)
Sky Sport Info *Portal
Sport+ (russia)
SuperSport 1 [DigitAlb]
SuperSport 4 (za)
~ Sky Calcio HD1
~ Sky Sport Extra HD (ger)
~ Sky Sport HD3 (italy)
~ SuperSport HD1 [DigitAlb]

~ TRT HD

dodał: Tramwaj, data: 24.09.2011, 09:09
Komentarze (3)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
Marek77 24.09.2011, 14:30
A po polsku będzie na tym real-tv?
Avatar
Goetze 24.09.2011, 13:08
Dzieki Skorzystam
Avatar
crack 24.09.2011, 12:14
Zachęcam do obejrzenia meczu na Real-TV.pl
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bor. Dortmund 2 6
2 Bayern 2 6
3 Bayer Leverkusen 2 6
4 FC Schalke 04 2 4
5 FC Köln 2 4
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • AdziorBVB 29.08.2015, 00:10

    Widzę że ten Tuchel na ten moment dobrze prowadzi BVB

  • tomson2 28.08.2015, 22:07

    de Bruyne odchodzi do Man City, Dudziak poszedł do st pauli

  • kasder 28.08.2015, 21:53

    pełno shoutów tomson2'a, ale to raczej na plus :>

  • Kizi019 28.08.2015, 21:50

    Nie było mnie kilka dni na komputerze a tu losowanie ligi mistrzów, Kampl sprzedany, wynik 7-2 z Odds .... co jeszczem nie ominęło? :D

  • mcel 28.08.2015, 21:50

    a schalke na kolanach :)

  • tomson2 28.08.2015, 21:48

    Lech jak tak będzie grał jak w lidze to nie, a Legia trudno będzie miała z nastawieniem że pewnie nie przejdzie dalej, pewnie zajmie 3 miejsce

  • Kizi019 28.08.2015, 21:24

    Wasze zdanie na temat polskich zespołów w LE? Wyjdą z grupy ? :D Dla mnie max. 2 miejsce dla obu ale kto wie...

  • tomson2 28.08.2015, 21:23

    Tielemansa np można byłoby kupić, bo na środku jest Weigl i Bender jako śpd, na śp Gündogan, Kagawa, Castro, Sahin i ..... Kirch stary, Leitner słaby

  • tomson2 28.08.2015, 21:22

    trzeba kupić bramkarza bo Weidenfeller co to odstawił z norweskim zespołem to dramat, środkowego obrońcę bo Subotic jest teraz słaby, a Ginter młody, dobrze sobie radzi jako prawy obrońca, czas aby odpalił jako środkowy obrońca, przydałby się młody skrzydłowy potrafiący grać i na lewej i na prawej stronie, napastnika bo mamy tylko Aubę i Ramosa,

  • kasder 28.08.2015, 21:20

    ja z bramkarzy widzę Neuer'a Zielera i Ter Stegena. A szkoda, bo jakby Roman stał to coś na pewno Polska by ugrała ^^

1 »
archiwum chatu
Sonda B24
Który z dotychczasowych transferów BVB zrobił na Tobie największe wrażenie?