Sklep BVB w Warszawie

Thumbnail

Mistrz Niemiec, Borussia Dortmund czerpie korzyści ze swojej popularności w Polsce, otwierając w Warszawie swój sklep dla fanów przed Mistrzostwami Europy.

 

- Borussia jest bardzo lubiana w Polsce, nawet bardziej od Bayernu Monachium - powiedział prezes Dortmundu, Hans Joachim Watzke dla magazynu ''Focus''.

 

Większa ilość sklepów Borussii pojawi się w Polsce, jeżeli ten w Warszawie okaże się sukcesem.

 

Główną zasługą popularności BVB w Polsce są Polacy, którzy wyśmienicie radzą sobie w drużynie prowadzonej przez Jürgena Kloppa. Mamy nadzieję, że ilość sympatyków ''Borussen'' w naszym kraju będzie rosła.

dodał: Sheva, data: 03.03.2012, 14:41
Polecane produkty (4)
Komentarze (8)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
kuba12 31.03.2012, 16:24
jea świetny pomysł
Avatar
LEWY7 04.03.2012, 02:19
Pomysł na biznes i kasa płynie wiadomo ze wolimy BVB od Bayernu..tutaj nikt nie ma wątpliwośći!
Avatar
taek 03.03.2012, 23:29
mam nadzieje, ze bedzie tego więcej
03.03.2012, 17:38
Borussia Dortmund rozwija się w Polsce . Widać .
Avatar
qusyk 03.03.2012, 17:20
dobry pomysl :]
Avatar
Marek77 03.03.2012, 16:22
Super sprawa, na pewno się tam wybiorę bo nie mam daleko.
Avatar
sularzyk 03.03.2012, 15:25
ogólnie wspaniały pomysł. Ale w Polsce zwykłego zjadacza chleba nie będzie stać na gadżety. Nie dawno byłem w Dortmundzie i widziałem ceny;P powinni także stworzyć sklep internetowy.
Avatar
Exoter 03.03.2012, 15:04
Hehe i gitara dobrze że wprowadzili sklep dla fanów BVB do polski,żeby tylko wypaliło.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 29 73
2 VfL Wolfsburg 29 61
3 Bayer Leverkusen 29 54
4 Bor. M'gladbach 29 54
5 FC Schalke 04 29 42
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Xercon 24.04.2015, 23:59

    Dzeko to akurat głupi pomysł. W wieku w którym już umiejętności raczej nie poprawi i ma spuchnięte poślady od grzania ławy.... duża niewiadoma.

  • PejkiBVB 24.04.2015, 23:42

    zaczynaja sie ladne nazwiska krecic koo bvb :) castro, baba,geis,dzeko,ayew ... tylko jeszcze bramkaz i by bylo ok :)

  • PejkiBVB 24.04.2015, 23:40

    drugiego kebaba za free dac .....

  • Paweł Ślęzak 24.04.2015, 22:40

    Jeśli jutro wygramy do piątego Schalke będziemy tracić tylko 3 punkty :)

  • Paweł Ślęzak 24.04.2015, 22:38

    Ja go nawet mogę zawieźć do Manchesteru, w obecnej formie po kontuzji więcej niż 7,8 mln to on nawet wart nie jest :)

  • Xercon 24.04.2015, 22:35

    Jeśli kwota jest prawdziwa to sam mu moge torby spakować.

  • Promox123 24.04.2015, 22:16

    Nie całkiem :( Tyle dobrze że jest możliwość przyjścia Geisa :)

  • MrReus 24.04.2015, 21:56

    Pogodzeni z odejsciem Gundogana? :) )

  • PEA17 24.04.2015, 21:19

    dziś mijają 2 lata od pamiętnego półfinału z Realem ;)

  • PEA17 24.04.2015, 20:22

    Robert obyś miał rację :D

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Sonda B24
Czy Thomas Tuchel odbuduje BVB?