Sklep BVB w Warszawie

Thumbnail

Mistrz Niemiec, Borussia Dortmund czerpie korzyści ze swojej popularności w Polsce, otwierając w Warszawie swój sklep dla fanów przed Mistrzostwami Europy.

 

- Borussia jest bardzo lubiana w Polsce, nawet bardziej od Bayernu Monachium - powiedział prezes Dortmundu, Hans Joachim Watzke dla magazynu ''Focus''.

 

Większa ilość sklepów Borussii pojawi się w Polsce, jeżeli ten w Warszawie okaże się sukcesem.

 

Główną zasługą popularności BVB w Polsce są Polacy, którzy wyśmienicie radzą sobie w drużynie prowadzonej przez Jürgena Kloppa. Mamy nadzieję, że ilość sympatyków ''Borussen'' w naszym kraju będzie rosła.

dodał: Sheva, data: 03.03.2012, 14:41
Komentarze (8)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
kuba12 31.03.2012, 16:24
jea świetny pomysł
Avatar
LEWY7 04.03.2012, 02:19
Pomysł na biznes i kasa płynie wiadomo ze wolimy BVB od Bayernu..tutaj nikt nie ma wątpliwośći!
Avatar
taek 03.03.2012, 23:29
mam nadzieje, ze bedzie tego więcej
03.03.2012, 17:38
Borussia Dortmund rozwija się w Polsce . Widać .
Avatar
qusyk 03.03.2012, 17:20
dobry pomysl :]
Avatar
Marek77 03.03.2012, 16:22
Super sprawa, na pewno się tam wybiorę bo nie mam daleko.
Avatar
sularzyk 03.03.2012, 15:25
ogólnie wspaniały pomysł. Ale w Polsce zwykłego zjadacza chleba nie będzie stać na gadżety. Nie dawno byłem w Dortmundzie i widziałem ceny;P powinni także stworzyć sklep internetowy.
Avatar
Exoter 03.03.2012, 15:04
Hehe i gitara dobrze że wprowadzili sklep dla fanów BVB do polski,żeby tylko wypaliło.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 34 79
2 VfL Wolfsburg 34 69
3 Bor. M'gladbach 34 66
4 Bayer Leverkusen 34 61
5 FC Augsburg 34 49
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • KibicBVB09 29.05.2015, 21:17

    Według Bilda Bayern ogłosi jutro transfer Gündogana

  • tomasz12 29.05.2015, 15:25

    Wolfsburg zrobił koszulkę upamiętniającą Juniora Malande może zróbmy na koszulce np w kółeczku '7'

  • tomasz12 29.05.2015, 14:56

    jutro nastąpi 'tragedia'

  • tomasz12 29.05.2015, 14:56

    żeby dobrze bronił

  • Dawid Pępczak 29.05.2015, 14:36

    Nie ważne kto będzie stał na bramce, ważne żeby bronił!

  • Dawid Pępczak 29.05.2015, 14:35

    A ja jestem zwolennikiem Pro Evolution Soccer :)

  • Qudi11 29.05.2015, 14:35

    To, że Freiburg spadł z Bundesligi to nie znaczy, że z winy Burkiego ;)

  • Gracjan1909 29.05.2015, 13:47

    + Nie Tuchel wymyśla tylko o Bürkim była mowa jakoś na starcie rundy wiosennej ...

  • Aneta Lipińska 29.05.2015, 11:39

    Litości? "Jakiś" Roman Bürki? Miej litość dla tych, którzy wiedzą, że był on najlepszym graczem drużyny i jednym z najlepszych bramkarzy w Bundeslidze w zakończonym sezonie (drugi w rankingu Kickera). Do tego dochodzi jeszcze fakt, że oceniasz bramkarza tylko po straconych golach nie mając zupełnie pojęcia o tym, ile z tych bramek wpadło nie z jego winy. Litości, człowieku!

  • Xercon 29.05.2015, 11:21

    "absurdalnie wysoką kwotą." Jaja se robisz ?

1 »
archiwum chatu