Sklep BVB w Warszawie

Thumbnail

Mistrz Niemiec, Borussia Dortmund czerpie korzyści ze swojej popularności w Polsce, otwierając w Warszawie swój sklep dla fanów przed Mistrzostwami Europy.

 

- Borussia jest bardzo lubiana w Polsce, nawet bardziej od Bayernu Monachium - powiedział prezes Dortmundu, Hans Joachim Watzke dla magazynu ''Focus''.

 

Większa ilość sklepów Borussii pojawi się w Polsce, jeżeli ten w Warszawie okaże się sukcesem.

 

Główną zasługą popularności BVB w Polsce są Polacy, którzy wyśmienicie radzą sobie w drużynie prowadzonej przez Jürgena Kloppa. Mamy nadzieję, że ilość sympatyków ''Borussen'' w naszym kraju będzie rosła.

dodał: Sheva, data: 03.03.2012, 14:41
Komentarze (8)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
kuba12 31.03.2012, 16:24
jea świetny pomysł
Avatar
LEWY7 04.03.2012, 02:19
Pomysł na biznes i kasa płynie wiadomo ze wolimy BVB od Bayernu..tutaj nikt nie ma wątpliwośći!
Avatar
taek 03.03.2012, 23:29
mam nadzieje, ze bedzie tego więcej
03.03.2012, 17:38
Borussia Dortmund rozwija się w Polsce . Widać .
Avatar
qusyk 03.03.2012, 17:20
dobry pomysl :]
Avatar
Marek77 03.03.2012, 16:22
Super sprawa, na pewno się tam wybiorę bo nie mam daleko.
Avatar
sularzyk 03.03.2012, 15:25
ogólnie wspaniały pomysł. Ale w Polsce zwykłego zjadacza chleba nie będzie stać na gadżety. Nie dawno byłem w Dortmundzie i widziałem ceny;P powinni także stworzyć sklep internetowy.
Avatar
Exoter 03.03.2012, 15:04
Hehe i gitara dobrze że wprowadzili sklep dla fanów BVB do polski,żeby tylko wypaliło.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 23 58
2 VfL Wolfsburg 22 47
3 Bor. M'gladbach 22 37
4 FC Schalke 04 22 35
5 FC Augsburg 22 35
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Mikossss2 28.02.2015, 16:48

    ku*wa... zaczynam sie nie pokoić

  • PEA17 28.02.2015, 16:46

    owszem ale g**no z tego wynika

  • RobertCzapLaX 28.02.2015, 16:46

    no dalej Reus teraz miał dobrą sytuację no ale niestety ;// kur.. musimy to wygrac ;//

  • Mikossss2 28.02.2015, 16:45

    No jak tam sytucja wygląda dalej ich siśniemy ?

  • RobertCzapLaX 28.02.2015, 16:44

    JEzus !!

  • tomasz12 28.02.2015, 16:35

    pewnie pomyślą tak jak o pea że pierwszy sezon taki miał a teraz ma lepszy to pewnie ciro też będzie miał dobry i pewnie się nie kupi żadnego napastnika dobrego

  • tomasz12 28.02.2015, 16:34

    pewnie ciro zostanie w klubie a nie zostanie sprzedany

  • Paweł Ślęzak 28.02.2015, 16:22

    Brawo dla Aubameyanga... 3 setki i 3 pudła, to się zemści, bo 90. minut bez żadnego błędu w obronie będzie ciężko wytrzymać, na okazje Reusa nie ma co narzekać, bo miał pecha, przy uderzeniu w poprzeczkę, piłka dotknęła się wcześniej jednego z obrońców S04.

  • krzysiek273 28.02.2015, 16:21

    miło patrzeć tylko jeszcze skuteczniej

  • PEA17 28.02.2015, 16:19

    wracają dawne czasy: dobra gra, skuteczność... brak słów

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Sonda B24
Który aspekt mógł wpłynąć na słabą grę BVB w lidze?