Sklep BVB w Warszawie

Thumbnail

Mistrz Niemiec, Borussia Dortmund czerpie korzyści ze swojej popularności w Polsce, otwierając w Warszawie swój sklep dla fanów przed Mistrzostwami Europy.

 

- Borussia jest bardzo lubiana w Polsce, nawet bardziej od Bayernu Monachium - powiedział prezes Dortmundu, Hans Joachim Watzke dla magazynu ''Focus''.

 

Większa ilość sklepów Borussii pojawi się w Polsce, jeżeli ten w Warszawie okaże się sukcesem.

 

Główną zasługą popularności BVB w Polsce są Polacy, którzy wyśmienicie radzą sobie w drużynie prowadzonej przez Jürgena Kloppa. Mamy nadzieję, że ilość sympatyków ''Borussen'' w naszym kraju będzie rosła.

dodał: Sheva, data: 03.03.2012, 14:41
Komentarze (8)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
kuba12 31.03.2012, 16:24
jea świetny pomysł
Avatar
LEWY7 04.03.2012, 02:19
Pomysł na biznes i kasa płynie wiadomo ze wolimy BVB od Bayernu..tutaj nikt nie ma wątpliwośći!
Avatar
taek 03.03.2012, 23:29
mam nadzieje, ze bedzie tego więcej
03.03.2012, 17:38
Borussia Dortmund rozwija się w Polsce . Widać .
Avatar
qusyk 03.03.2012, 17:20
dobry pomysl :]
Avatar
Marek77 03.03.2012, 16:22
Super sprawa, na pewno się tam wybiorę bo nie mam daleko.
Avatar
sularzyk 03.03.2012, 15:25
ogólnie wspaniały pomysł. Ale w Polsce zwykłego zjadacza chleba nie będzie stać na gadżety. Nie dawno byłem w Dortmundzie i widziałem ceny;P powinni także stworzyć sklep internetowy.
Avatar
Exoter 03.03.2012, 15:04
Hehe i gitara dobrze że wprowadzili sklep dla fanów BVB do polski,żeby tylko wypaliło.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 17 45
2 VfL Wolfsburg 17 34
3 Bayer Leverkusen 17 28
4 Bor. M'gladbach 17 27
5 FC Schalke 04 17 27
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • psk100 29.01.2015, 23:18

    RobertCzapLaX - ale On jest/był jedyna realną opcją, bo przy obecnej sytuacji mniej chętnych będzie do dołączenia do BVB (o tych dobrych graczach mowa).

  • Aneta Lipińska 29.01.2015, 22:30

    To była informacja dla wszystkich użytkowników :)

  • RobertCzapLaX 29.01.2015, 22:28

    Adrian okeej.. na przyszłość będę tak pisał "psk100 weź wejdź na forum bo tam skomentowałem twój komentarz na czacie"

  • Adrian Mielczarek 29.01.2015, 22:21

    Zapraszam na forum z takimi dywagacjami długimi... Jest odpowiedni temat dotyczący transferów :)

  • RobertCzapLaX 29.01.2015, 22:05

    psk100 weź skończ gadać głupoty że to jest żałosne że sobie schurrle odpuszczamy 30 mln dać za niego to śmiech na sali większość z was sugeruje się jego nazwiskiem i ty również psk100 prawda schurrle jest lepszy od kevina G ale dać za niego aż 30 mln ?? ? ja kibicuję chelsea i bvb od 3 lat i wiem że schurrle obecny jest wart maks 17mln zamiast niego brać firmino,depaya,albo isco lub oscara i nie mówcie mi że bvb na nich nie stać tylko że isco dałoby radę dopiero w lecie z 2-uch powodów 1.Nasza obecna pozycja 2.Kontuzja Modricia

  • arturix 29.01.2015, 21:47

    spokojnie spadniemy

  • tomasz12 29.01.2015, 21:02

    jak nie spadniemy to będzie to sukcesem w następnym sezonie

  • psk100 29.01.2015, 20:35

    To już jest żałosne, że odpuszczamy sobie takiego zawodnika jakim jest Schurrle...ale jest Kevin G. przecież...

  • Paweł Ślęzak 29.01.2015, 20:12

    Niemieckie media informują, że Wolfsburg dogadał się z Schurlle, teraz zgodę wyraźić musi Chelsea (szkoda, przydałby się nam). ;)

  • esiu waryniol ksg 29.01.2015, 19:30

    mój błąd nie sprawdziłem 2 strony a tam jest reszta meczy do typowania

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Sonda B24
Czy BVB utrzyma się w lidze?