Sklep BVB w Warszawie

Thumbnail

Mistrz Niemiec, Borussia Dortmund czerpie korzyści ze swojej popularności w Polsce, otwierając w Warszawie swój sklep dla fanów przed Mistrzostwami Europy.

 

- Borussia jest bardzo lubiana w Polsce, nawet bardziej od Bayernu Monachium - powiedział prezes Dortmundu, Hans Joachim Watzke dla magazynu ''Focus''.

 

Większa ilość sklepów Borussii pojawi się w Polsce, jeżeli ten w Warszawie okaże się sukcesem.

 

Główną zasługą popularności BVB w Polsce są Polacy, którzy wyśmienicie radzą sobie w drużynie prowadzonej przez Jürgena Kloppa. Mamy nadzieję, że ilość sympatyków ''Borussen'' w naszym kraju będzie rosła.

dodał: Sheva, data: 03.03.2012, 14:41
Komentarze (8)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
kuba12 31.03.2012, 16:24
jea świetny pomysł
Avatar
LEWY7 04.03.2012, 02:19
Pomysł na biznes i kasa płynie wiadomo ze wolimy BVB od Bayernu..tutaj nikt nie ma wątpliwośći!
Avatar
taek 03.03.2012, 23:29
mam nadzieje, ze bedzie tego więcej
03.03.2012, 17:38
Borussia Dortmund rozwija się w Polsce . Widać .
Avatar
qusyk 03.03.2012, 17:20
dobry pomysl :]
Avatar
Marek77 03.03.2012, 16:22
Super sprawa, na pewno się tam wybiorę bo nie mam daleko.
Avatar
sularzyk 03.03.2012, 15:25
ogólnie wspaniały pomysł. Ale w Polsce zwykłego zjadacza chleba nie będzie stać na gadżety. Nie dawno byłem w Dortmundzie i widziałem ceny;P powinni także stworzyć sklep internetowy.
Avatar
Exoter 03.03.2012, 15:04
Hehe i gitara dobrze że wprowadzili sklep dla fanów BVB do polski,żeby tylko wypaliło.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Sirinuxson 03.12.2016, 11:49

    Musi dziś zagrać Bartra z Sokratisem! Oprócz tego Dembele i Reus w podstawie, koniecznie Weigl i Auba. Oby Tuchel znowu nie przekombinował.

  • krzysiek273 30.11.2016, 14:33

    Gramy w sobotę

  • Rafi09 30.11.2016, 12:45

    To my w sobotę nie gramy z Borussią M...? Bo następny mecz w tabeli jest z Realem !! !

  • MarcoBVB09 29.11.2016, 17:44

    Lekcja z przyrody ?? język polski to jeszcze rozumiem bo popełniłem parę błędów w pisaniu bo pisałem szybko. A może mam kupić nowy podręcznik od przyrody w którym jest nowy gatunek "internetowy gnojek pospolity"? Tak czy siak tutaj na forum urywam rozmowę bo niema dalszego sensu. Jeśli chcesz się kłócić to wysyłaj mi prywatne wiadomości a czat zostaw dla kibiców BVB

  • benzedrine 29.11.2016, 17:07

    haha, chyba coś Ci się pomyliło, to po pierwsze. po drugie- masz rację, nie kłóć się z randomami (skoro ja nim jestem, to Ty kim?), ale obiecaj mi, że w tym czasie zajrzysz do lekcji z przyrody i słownika języka polskiego ;)

  • MarcoBVB09 27.11.2016, 10:13

    dobra koleś kończ to bo to już jest nudne. Jeśli chcesz się poczuć hmm zwycięzcą tego pojedynko czy jakoś tak to proszę bardzo wygrałeś talon na waciki i balon. ciesz się zwycięstwem i zjeżdżaj bo nie mam czasu się kłócić z jakimiś randomami w internecie pozdro

  • benzedrine 27.11.2016, 09:39

    naucz się czytać, to raz; a po drugie, to maść na ból dupy przydałaby się Tobie, zobacz na te ilości jadu, które wypluwasz z każdym meczem.

  • Marcin09 26.11.2016, 22:09

    Czy w samej końcówce meczu nie powinien być rzut karny ?? ?

  • MarcoBVB09 26.11.2016, 20:13

    a wogle to frayern wygrywa 2:1 a jest końcówka meczu.

  • MarcoBVB09 26.11.2016, 20:10

    i polecam maść na ból dupy

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Wyniki LIVE
Piątek, 02 grudnia
FT Mainz 05 1 - 3 Bayern Munich
Sobota, 03 grudnia
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Freiburg
16:30 Borussia Dortmund ? - ? Borussia Moench...
16:30 Hoffenheim ? - ? FC Cologne
16:30 Werder Bremen ? - ? Ingolstadt
16:30 Wolfsburg ? - ? Hertha Berlin
19:30 RasenBallsport ... ? - ? Schalke 04
Niedziela, 04 grudnia
16:30 Darmstadt ? - ? Hamburger SV
18:30 Augsburg ? - ? Eintracht Frank...