Sklep BVB w Warszawie

Thumbnail

Mistrz Niemiec, Borussia Dortmund czerpie korzyści ze swojej popularności w Polsce, otwierając w Warszawie swój sklep dla fanów przed Mistrzostwami Europy.

 

- Borussia jest bardzo lubiana w Polsce, nawet bardziej od Bayernu Monachium - powiedział prezes Dortmundu, Hans Joachim Watzke dla magazynu ''Focus''.

 

Większa ilość sklepów Borussii pojawi się w Polsce, jeżeli ten w Warszawie okaże się sukcesem.

 

Główną zasługą popularności BVB w Polsce są Polacy, którzy wyśmienicie radzą sobie w drużynie prowadzonej przez Jürgena Kloppa. Mamy nadzieję, że ilość sympatyków ''Borussen'' w naszym kraju będzie rosła.

dodał: Sheva, data: 03.03.2012, 14:41
Komentarze (8)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
kuba12 31.03.2012, 16:24
jea świetny pomysł
Avatar
LEWY7 04.03.2012, 02:19
Pomysł na biznes i kasa płynie wiadomo ze wolimy BVB od Bayernu..tutaj nikt nie ma wątpliwośći!
Avatar
taek 03.03.2012, 23:29
mam nadzieje, ze bedzie tego więcej
03.03.2012, 17:38
Borussia Dortmund rozwija się w Polsce . Widać .
Avatar
qusyk 03.03.2012, 17:20
dobry pomysl :]
Avatar
Marek77 03.03.2012, 16:22
Super sprawa, na pewno się tam wybiorę bo nie mam daleko.
Avatar
sularzyk 03.03.2012, 15:25
ogólnie wspaniały pomysł. Ale w Polsce zwykłego zjadacza chleba nie będzie stać na gadżety. Nie dawno byłem w Dortmundzie i widziałem ceny;P powinni także stworzyć sklep internetowy.
Avatar
Exoter 03.03.2012, 15:04
Hehe i gitara dobrze że wprowadzili sklep dla fanów BVB do polski,żeby tylko wypaliło.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 Bor. Dortmund 0 0
3 Bayer Leverkusen 0 0
4 FC Schalke 04 0 0
5 FC Ingolstadt 04 0 0
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • weronika3 27.08.2016, 15:00

    ta od razu 15. grunt, zebysmy byli blisko bayernu do konca sezonu

  • Kamil Bloch 27.08.2016, 14:59

    Czytajcie newsy na stronie. O biletach na mecz w Warszawie news wisi od czwartku

  • MarcoBVB09 27.08.2016, 14:28

    Mam nadzieję że za godzinę my też wygramy z Mainz 6:0 allbo więcej bądź wystarczą 4 bramki Auby

  • tomson2 27.08.2016, 12:49

    Trudno będzie dostać bilety na mecz, bo najlepiej mają Ci co chodzą często na mecze lub Ci co posiadają karnety na sezon. Jak nie należycie do jakiegoś stowarzyszenia BVB to jak dostaniecie bilet to Wam pogratuluję

  • esiu waryniol ksg 27.08.2016, 12:42

    Co z Ligą Typera gra Borussia z Mainz o 15:30 dzisiaj a typować nie można

  • Czajko 27.08.2016, 12:22

    Dzieki za info

  • klarek11 27.08.2016, 12:15

    Witam też jestem nowy.A o bilety może być ciężko bo na sektor Borussi będzie wielu chętnych .Wszystko będzie wiadomo w Poniedziałek.

  • Czajko 27.08.2016, 11:58

    Witam. Jestem tu nowym użytkownikiem mimo że kibicuje BVB od lat nie miałem potrzeby instalowania się na takich forach, ale teraz mam. Otóż chciałbym kupić bilet na mecz w warszawie. Oczywiście haczyk jest taki że na sektor Borussi. Wie może ktoś jak i za ile można takowy bilet ogarnąć?

  • Dortmund55400 27.08.2016, 11:56

    co z typerem?!