Sklep BVB w Warszawie

Thumbnail

Mistrz Niemiec, Borussia Dortmund czerpie korzyści ze swojej popularności w Polsce, otwierając w Warszawie swój sklep dla fanów przed Mistrzostwami Europy.

 

- Borussia jest bardzo lubiana w Polsce, nawet bardziej od Bayernu Monachium - powiedział prezes Dortmundu, Hans Joachim Watzke dla magazynu ''Focus''.

 

Większa ilość sklepów Borussii pojawi się w Polsce, jeżeli ten w Warszawie okaże się sukcesem.

 

Główną zasługą popularności BVB w Polsce są Polacy, którzy wyśmienicie radzą sobie w drużynie prowadzonej przez Jürgena Kloppa. Mamy nadzieję, że ilość sympatyków ''Borussen'' w naszym kraju będzie rosła.

dodał: Sheva, data: 03.03.2012, 14:41
Komentarze (8)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
kuba12 31.03.2012, 16:24
jea świetny pomysł
Avatar
LEWY7 04.03.2012, 02:19
Pomysł na biznes i kasa płynie wiadomo ze wolimy BVB od Bayernu..tutaj nikt nie ma wątpliwośći!
Avatar
taek 03.03.2012, 23:29
mam nadzieje, ze bedzie tego więcej
03.03.2012, 17:38
Borussia Dortmund rozwija się w Polsce . Widać .
Avatar
qusyk 03.03.2012, 17:20
dobry pomysl :]
Avatar
Marek77 03.03.2012, 16:22
Super sprawa, na pewno się tam wybiorę bo nie mam daleko.
Avatar
sularzyk 03.03.2012, 15:25
ogólnie wspaniały pomysł. Ale w Polsce zwykłego zjadacza chleba nie będzie stać na gadżety. Nie dawno byłem w Dortmundzie i widziałem ceny;P powinni także stworzyć sklep internetowy.
Avatar
Exoter 03.03.2012, 15:04
Hehe i gitara dobrze że wprowadzili sklep dla fanów BVB do polski,żeby tylko wypaliło.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • klarek11 28.09.2016, 20:17

    spytaj się Tomasza HAJTO

  • Dortmund55400 28.09.2016, 19:02

    gdzie mozna znalezc skaldy z meczow BVB z sezonu 2010/11?

  • Sirinuxson 28.09.2016, 08:45

    Dobry mecz był, 2 błędy Gintera i 2 bramki dla Realu, ale wynik dobry.

  • krzysiek273 27.09.2016, 22:55

    Dobranoc

  • MarcoBVB09 27.09.2016, 22:54

    Ja idę spać bo już po prostu nie mogę wytrzymać. miłej żółto czarnej nocy... choć z tym żółtym to dziwnie zabrzmiało. w każdym razie dobrej pomeczowej nocki

  • Marcin09 27.09.2016, 22:54

    Szkoda że Pulisic nie strzelił tego...

  • krzysiek273 27.09.2016, 22:53

    I ogólnie młodzi fajnie zagrali

  • krzysiek273 27.09.2016, 22:52

    Dembele tez fajnie grał tylko musi strzelanie poprawic i podawac czesciej

  • MarcoBVB09 27.09.2016, 22:51

    Ja wyglądałem jak bym miał porażenie mózgowe trzeciego stopnia po tym golu haha

  • Marcin09 27.09.2016, 22:51

    A niektórzy mówili że te pieniądze za Schurlle pójdą w błoto bo Schurlle to drewno...a tu co ??

1 »
archiwum chatu
Wyniki LIVE
Piątek, 23 września
FT Borussia Dortmund 3 - 1 Freiburg
Sobota, 24 września
FT Augsburg 1 - 0 Darmstadt
FT Borussia Moench... 2 - 0 Ingolstadt
FT Eintracht Frank... 3 - 3 Hertha Berlin
FT Hamburger SV 0 - 1 Bayern Munich
FT Mainz 05 2 - 3 Bayer Leverkusen
FT Werder Bremen 2 - 1 Wolfsburg
Niedziela, 25 września
FT Hoffenheim 2 - 1 Schalke 04
FT FC Cologne 1 - 1 RasenBallsport ...