Sklep BVB w Warszawie

Thumbnail

Mistrz Niemiec, Borussia Dortmund czerpie korzyści ze swojej popularności w Polsce, otwierając w Warszawie swój sklep dla fanów przed Mistrzostwami Europy.

 

- Borussia jest bardzo lubiana w Polsce, nawet bardziej od Bayernu Monachium - powiedział prezes Dortmundu, Hans Joachim Watzke dla magazynu ''Focus''.

 

Większa ilość sklepów Borussii pojawi się w Polsce, jeżeli ten w Warszawie okaże się sukcesem.

 

Główną zasługą popularności BVB w Polsce są Polacy, którzy wyśmienicie radzą sobie w drużynie prowadzonej przez Jürgena Kloppa. Mamy nadzieję, że ilość sympatyków ''Borussen'' w naszym kraju będzie rosła.

dodał: Sheva, data: 03.03.2012, 14:41
Komentarze (8)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
kuba12 31.03.2012, 16:24
jea świetny pomysł
Avatar
LEWY7 04.03.2012, 02:19
Pomysł na biznes i kasa płynie wiadomo ze wolimy BVB od Bayernu..tutaj nikt nie ma wątpliwośći!
Avatar
taek 03.03.2012, 23:29
mam nadzieje, ze bedzie tego więcej
03.03.2012, 17:38
Borussia Dortmund rozwija się w Polsce . Widać .
Avatar
qusyk 03.03.2012, 17:20
dobry pomysl :]
Avatar
Marek77 03.03.2012, 16:22
Super sprawa, na pewno się tam wybiorę bo nie mam daleko.
Avatar
sularzyk 03.03.2012, 15:25
ogólnie wspaniały pomysł. Ale w Polsce zwykłego zjadacza chleba nie będzie stać na gadżety. Nie dawno byłem w Dortmundzie i widziałem ceny;P powinni także stworzyć sklep internetowy.
Avatar
Exoter 03.03.2012, 15:04
Hehe i gitara dobrze że wprowadzili sklep dla fanów BVB do polski,żeby tylko wypaliło.
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 19 52
2 Bor. Dortmund 19 44
3 Hertha BSC 19 34
4 Bayer Leverkusen 19 31
5 FC Schalke 04 19 30
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Mati 05.02.2016, 22:22

    Możliwe że Sahin będzie na ławce...

  • Siemianek_BvB 05.02.2016, 21:03

    2:0 BvB

  • tomson2 05.02.2016, 21:02

    Bürki, Piszczek, Sokratis, Hummels, Schmelzer, Weigl, Kagawa, Gündogan, Reus, Miki, Auba, duża jest szansa że jutro taka będzie pierwsza jedenastka

  • Karas 05.02.2016, 19:34

    Sahin jest w kadrze na mecz :O ?

  • tomson2 04.02.2016, 22:10

    marzy mi się taki finał Ligi Europy Borussia Dortmund-Liverpool, byłoby ciekawie

  • Jozzy 03.02.2016, 20:42

    Które nie dają nam pewności że zawodnik dany się sprawdzi. Ja bardziej się cieszę z tego powodu że przedłużają kontrakty z kluczowymi zawodnikami dając im podwyżki ana to czyli na wynagrodzenie zawodników jak by nie patrzeć idzię masa pieniędzy.

  • Jozzy 03.02.2016, 20:40

    Wybaczie ale nie wiem czy wiecie że cudem dostaliśmy się do ligi europy zajelismy tylko 7 miejsce i nic nie zdobyliśmy w tamtym roku. Wiekich nazwisk też się na szczęście nie pozbyliśmy. Więc ja się pytam ską mamy brać wielką kasę na transfery?

  • matshummels 03.02.2016, 16:42

    haha

  • tomson2 02.02.2016, 21:51

    transfer Sanogi do HSV spóźniony o 4 MINUTY :)

  • Christian 01.02.2016, 23:08

    nie chodzi o krytyke,kazdy moze miec swoje zdanie,lecz obrazanie i deskrydytowanie zarzadu nie jest dyskusja.

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców