Czy Lewy zagra z Realem?

Thumbnail

Gazeta „Bild” donosi, że Robert Lewandowski w ramach 30 kolejki w Bundeslidze w trakcie meczu z Mainz pod koniec pierwszej połowy podczas zderzenia ze Stefanem Bellem  doznał urazu prawego uda, które było dość mocno spuchnięte. Jednak podopieczny Jürgena Kloppa podjął decyzję, że będzie grał do końca.

 

„Lewy” powiedział, że ból poczuł dopiero pod koniec pierwszej połowy meczu, ale chciał pomóc swojej drużynie. Przez tą decyzję napastnik może ponieść poważne konsekwencje, ponieważ nie wiadomo czy zagra na meczu z Realem Madryt. Snajper Borussii Dortmund sam potwierdził, że z jego udem nie jest dobrze.

 

Zawodnik BVB ma jednak nadzieję, iż do środy wróci wszystko do normy i będzie mógł zagrać w półfinałowym spotkaniu w Lidze Mistrzów.

źródło: bild.de, data: 22.04.2013, 14:55
Komentarze (12)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
Avatar
pawelstanley 23.04.2013, 14:46
Jedzie ktoś jutro do Dortmundu ze Szczecina? Chętnie dołączę się do kogoś lub sam zabiorę do siebie do auta. Paweł 533 533 713
Avatar
lewandowski80 23.04.2013, 13:29
Jak lewandowski nie zagra to przegrają !
Avatar
Francuz112 22.04.2013, 23:18
Też widziałem że na fejsiku napisał że będzie grał ; ]
Avatar
Katherine 22.04.2013, 21:59
Nie no musi!
Avatar
darusia453 22.04.2013, 18:36
Szkoda mi go! :( Ale zamiast się użalać to niech szybko zdrowieje ! Liczę na niego i , że pokaże naprawdę ze swojej najlepszej strony , no i liczę na cały zespół.
Avatar
filip554 22.04.2013, 18:28
Musi wyzdrowieć
190 1a1fce384ab5440049c336629b89f607cdf7e4f3
Kamil Bloch 22.04.2013, 18:08
Zagra, nie ma innego wyjscia.
Avatar
Julkabvb 22.04.2013, 16:20
Nieważne, i tak musi zagrać ! Ma wyzdrowieć do środy, wszyscy liczymy na niego!
Avatar
monia959 22.04.2013, 15:54
na fejsie Lewy pisze: "Uspokajam wszystkich fanów. Mój występ w środę nie jest zagrożony. Mięsień jest zbity, ale na mecz z Realem będę gotowy!" A więc na lajcie ;)
427 37f721f7a624b4178a0f60dd59276340ef905a2e
Paweł Ślęzak 22.04.2013, 15:13
Specjalne wyróżnienie kieruję w stronę Kloppa. Najważniejszy mecz od 1997 roku gramy w tą środę, a nasz trener wystawia Lewandowskiego w pierwszym składzie i to jeszcze przez pełne 90 minut!,To jest nie dopuszczalne, a żeby było ciekawiej to Robert doznał urazu pod koniec pierwszej połowy meczu i na drugą część powinien zostać w szatni.Aczkolwiek jeśli ważniejsza jest korona króla strzelców to proszę bardzo... Przecież półfinału Lm nie gra się co tydzień w przeciwieństwie do meczów Bundesligi...
Avatar
SzymonBVB000 22.04.2013, 15:10
Tylko nie to . Robert musisz zdrowieć i klepać razem z drużyną Real !
Avatar
monia959 22.04.2013, 14:59
Liczymy na niego !
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bor. Dortmund 0 0
2 Bayer Leverkusen 0 0
3 FC Schalke 04 0 0
4 FC Ingolstadt 04 0 0
5 E. Frankfurt 0 0
Czat kibiców