Borussia Dortmund vs Real Madryt, - oceny pomeczowe

Thumbnail

 

"Goal.com" i "Kicker.de" ocenili zawodników meczu: Borussia Dortmund vs Real Madryt.

 

 

Borussia Dortmund przegrała na wyjeździe z Realem Madryt 2:0, ale awansowała do finału rozgrywek Champions League, który odbędzie się 25 maja na Wembley.

 

"Kicker.de" (skala 1-6, gdzie 1 to klasa światowa)

 

 

Wyjściowa jedenastka BVB:

 

Roman Weidenfeller: (1)

Łukasz Piszczek: (2)

Neven Subotic: (2,5)

Mats Hummels: (1,5)

Marcel Schmelzer: (2,5)

Sven Bender: (2)

Jakub Błaszczykowski: (2,5)

Ilkay Gündogan: (2)

Mario Götze: (-)

Robert Lewandowski: (3)

Marco Reus: (2,5)

 

Zmiennicy:

Kevin Großkreutz, Sebastian Kehl i Felipe Santana: (bez oceny)

 

Zawodnik spotkania:

Roman Weidenfeller: (1)


Arbiter główny:

Howard Webb (3,5)


Nota spotkania: 2

 

 

Zdaniem "Goal.com" zawodnikiem meczu wybrany został Ilkay Gündogan. Natomiast kibice mianem: "Top of the Match" uznali Luke Modricia z Realu Madryt.

Najgorszym zawodnikiem wg kibiców i serwisu okazał się Cristiano Ronaldo.

 

"Goal.com"

(skala 1-5)

Wyjściowa jedenastka:

 

3.50- Roman Weidenfeller

3.00- Mats Hummels

3.50- Łukasz Piszczek

3.00- Neven Subotic

2.50- Marcel Schmelzer

3.00- Sven Bender

4.00- Ilkay Gündogan

------- Mario Götze

3.00- Jakub Błaszczykowski

3.50- Robert Lewandowski

3.50- Marco Reus

 

Zmiennicy:

3.00 – Kevin Großkreutz

 

Coach: Jürgen Klopp: 3.00

 

dodał: Agnieszka Frąc, źródło: goal.com/kicker.de, data: 02.05.2013, 21:53
Komentarze (2)
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc dodawać komentarze.
427 37f721f7a624b4178a0f60dd59276340ef905a2e
Paweł Ślęzak 02.05.2013, 23:02
Jeden z lepszych meczów Romka w tym sezonie, gratki ;d
190 29ba2894f221fbc14a0125d7799119e436a70476
Kamil Bloch 02.05.2013, 22:03
Roman i wszystko jasne
  • Tabela
  • Strzelcy
Drużyna M Pkt
1 Bayern 1 3
2 FC Köln 1 3
3 VfL Wolfsburg 1 3
4 Bor. Dortmund 1 3
5 Bor. M'gladbach 1 3
Czat kibiców
Zaloguj się lub zarejestruj aby móc pisać na czacie.
  • Sirinuxson 03.12.2016, 11:49

    Musi dziś zagrać Bartra z Sokratisem! Oprócz tego Dembele i Reus w podstawie, koniecznie Weigl i Auba. Oby Tuchel znowu nie przekombinował.

  • krzysiek273 30.11.2016, 14:33

    Gramy w sobotę

  • Rafi09 30.11.2016, 12:45

    To my w sobotę nie gramy z Borussią M...? Bo następny mecz w tabeli jest z Realem !! !

  • MarcoBVB09 29.11.2016, 17:44

    Lekcja z przyrody ?? język polski to jeszcze rozumiem bo popełniłem parę błędów w pisaniu bo pisałem szybko. A może mam kupić nowy podręcznik od przyrody w którym jest nowy gatunek "internetowy gnojek pospolity"? Tak czy siak tutaj na forum urywam rozmowę bo niema dalszego sensu. Jeśli chcesz się kłócić to wysyłaj mi prywatne wiadomości a czat zostaw dla kibiców BVB

  • benzedrine 29.11.2016, 17:07

    haha, chyba coś Ci się pomyliło, to po pierwsze. po drugie- masz rację, nie kłóć się z randomami (skoro ja nim jestem, to Ty kim?), ale obiecaj mi, że w tym czasie zajrzysz do lekcji z przyrody i słownika języka polskiego ;)

  • MarcoBVB09 27.11.2016, 10:13

    dobra koleś kończ to bo to już jest nudne. Jeśli chcesz się poczuć hmm zwycięzcą tego pojedynko czy jakoś tak to proszę bardzo wygrałeś talon na waciki i balon. ciesz się zwycięstwem i zjeżdżaj bo nie mam czasu się kłócić z jakimiś randomami w internecie pozdro

  • benzedrine 27.11.2016, 09:39

    naucz się czytać, to raz; a po drugie, to maść na ból dupy przydałaby się Tobie, zobacz na te ilości jadu, które wypluwasz z każdym meczem.

  • Marcin09 26.11.2016, 22:09

    Czy w samej końcówce meczu nie powinien być rzut karny ?? ?

  • MarcoBVB09 26.11.2016, 20:13

    a wogle to frayern wygrywa 2:1 a jest końcówka meczu.

  • MarcoBVB09 26.11.2016, 20:10

    i polecam maść na ból dupy

1 »
archiwum chatu
Forum kibiców
Wyniki LIVE
Piątek, 02 grudnia
FT Mainz 05 1 - 3 Bayern Munich
Sobota, 03 grudnia
16:30 Bayer Leverkusen ? - ? Freiburg
16:30 Borussia Dortmund ? - ? Borussia Moench...
16:30 Hoffenheim ? - ? FC Cologne
16:30 Werder Bremen ? - ? Ingolstadt
16:30 Wolfsburg ? - ? Hertha Berlin
19:30 RasenBallsport ... ? - ? Schalke 04
Niedziela, 04 grudnia
16:30 Darmstadt ? - ? Hamburger SV
18:30 Augsburg ? - ? Eintracht Frank...